Kurzy, školení a konzultace

Rád bych vám představil mojí nabídku školení, která vám pomůže rozšířit a zdokonalit vaše dovednosti v oblasti grafického designu a práce s grafickými programy.

Jsem přesvědčen, že moje kurzy vám poskytnou nejen technické znalosti, ale také inspiraci a kreativní přístup, který vás přivede na novou úroveň vašeho profesionálního růstu.

Veřejné kurzy

Na mých stránkách kurzygrafiky.cz nabízím celou řadu grafických kurzů pro veřejnost. Všichni účastníci mají připravené počítače s vyučovaným SW.

Firemní školení

V případě firem a většího počtu zaměstnanců doporučuji zakázkové školení v prostorách zadavatele – tzn. nemusíte nikam jezdit, přijedu já k vám.

Individuální konzultace

Pokud se nechcete zúčastnit veřejného kurzu, nebo vám nevyhojuje termín, můžete se se mnou domluvit na osobním individuálním setkání.

E-BOOKY

Rádi bychom vám představili naši širokou nabídku e-booků o grafice, které vám pomohou rozvíjet vaše dovednosti a znalosti v této oblasti. Naše e-booky jsou napsány odborníky v oboru a poskytují ucelené informace, praktické tipy a inspiraci pro grafický design a práci s grafickými programy.

ONLINE KURZY

Rádi bychom vám představili naši širokou nabídku online kurzů z oblasti grafiky, které vám pomohou zdokonalit vaše dovednosti a znalosti v této oblasti. Naše kurzy jsou připraveny odborníky v oboru a nabízejí strukturovaný program, interaktivní lekce a praktické cvičení.