Kurzy, školení a konzultace

Rád bych vám představil mojí nabídku školení, která vám pomůže rozšířit a zdokonalit vaše dovednosti v oblasti grafického designu, práce s grafickými programy a 3D tisku.

Jsem přesvědčen, že moje kurzy vám poskytnou nejen technické znalosti, ale také inspiraci a kreativní přístup, který vás přivede na novou úroveň vašeho profesionálního růstu.

Veřejné kurzy

Na mých stránkách kurzygrafiky.cz nabízím celou řadu grafických kurzů pro veřejnost. Všichni účastníci mají připravené počítače s vyučovaným SW.

Firemní školení

V případě firem a většího počtu zaměstnanců doporučuji zakázkové školení v prostorách zadavatele – tzn. nemusíte nikam jezdit, přijedu já k vám.

Individuální konzultace

Pokud se nechcete zúčastnit veřejného kurzu, nebo vám nevyhojuje termín, můžete se se mnou domluvit na osobním individuálním setkání.

Aktuální nabídka kurzů:

Základy 3D tisku

Získáte komplexní povědomí o principu 3D tisku, od základů po pokročilé techniky. Náš kurz nabízí praktické zkušenosti, vedené odborníky, a umožní vám realizovat vlastní tvořivé projekty. Získejte klíčové dovednosti pro využití 3D tisku ve vašem oboru či koníčku. Buďte krok před ostatními v této inovativní a perspektivní technologii!

3D modelování v Blenderu

Získáte komplexní povědomí o tomto výkonném nástroji pro tvorbu 3D modelů. Kurzy jsou navrženy pro začátečníky i pokročilé uživatele a nabízejí praktické lekce, které vás provedou procesem vytváření od základů po pokročilé techniky. Získejte dovednosti potřebné k tvorbě úchvatných 3D modelů a buďte připraveni využít svou tvůrčí energii v digitálním světě!