3D tisk

Jak 3D tisk funguje?

Prvním krokem při 3D tisku je vytvoření digitálního souboru objektu, který chcete vytisknout. To lze provést pomocí softwaru pro 3D modelování nebo pomocí 3D skeneru, který naskenuje existující objekt. Jakmile je digitální soubor připraven, nahraje se do 3D tiskárny.

3D tiskárna pak vytvoří objekt nanášením vrstev materiálu, jednu na druhou, dokud není objekt kompletní. Materiály používané při 3D tisku se mohou lišit v závislosti na typu tiskárny a požadovaném výsledku. 

3D modelování

3D design: Pokud ještě nemáte 3D návrh, rád Vám pomohu  vytvořit návrh, který bude splňovat vaše specifikace.

3D tiak a postprocessing

3D tisk: 3D tisk: Vaše návrhy vytváříme na nejmodernějších 3D tiskárnách s přesností a precizností, což zaručuje, že váš konečný výrobek bude v nejvyšší kvalitě.

Nabízíme řadu služeb následného zpracování, jako je broušení, leštění a lakování, abychom vašim výtiskům dodali profesionální vzhled.

Servis a poradenství

Servis: Mimo jiné nabízím drobný servis a poradenství s 3D tiskárnami. Pokud máte s tiskárnou problém umím identifikovat závadu a navrhnout optimální řešení.

Proč mě?

Moje ceny jsou konkurenceschopné a při větších objednávkách nabízím množstevní slevy. Poskytuji také rychlé termíny realizace a v případě potřeby můžu vyhovět i spěšným objednávkám.

Snažím se poskytovat vynikající služby zákazníkům a dodávat vysoce kvalitní 3D výtisky. Rádi s vámi prodiskutuji váš projekt a poskytnu cenovou nabídku. Neváhejte mě kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů nebo pro zahájení práce.

Potřebujete náhradní díl, nebo třeba reklamní předmět?

Rádi s vámi budu spolupracovat na realizaci vašich představ. Kontaktujte mě, abych s vámi prodiskutoval váš projekt a připravil cenovou nabídku. Jsem zapálený pro 3D tisk a těším se, že vám pomůžu vytvořit něco úžasného!